Par mums

SIA “MEDILINK” ir viens no vadošajiem laboratorijas un medicīnas iekārtu un preču piegādātājiem Latvijā, kurš darbību uzsāka 2008. gada 27. februārī. Uzņēmumā strādā 41 darbinieks, no tiem 9 ir produktu speciālisti un 9 servisa inženieri.
MEDILINK galvenie darbības virzieni: medicīnas un laboratorijas iekārtu un preču tirdzniecība, noma un serviss. Uzņēmums piedāvā sekojošus pakalpojumus – preču tirdzniecību un piegādi, medicīnas un laboratorijas iekārtu uzstādīšanu, personāla apmācību darbam ar šīm iekārtām, garantijas un pēc garantijas apkalpošanu, reaģentu un rezerves daļu piegādi.

MEDILINK ir ražotāju „BioRad”, „DiaMed Ag”,  “3M”, “KIMA”, “Dispomed”, „Ecolab”, „MaiMed”, „Bastos Viegas” , „Pennine Healthcare”, „Weigao Group Medical Polimer Ltd”, „OSSTEM IMPLANTS” pārstāvis Latvijas Republikā. Piedāvājumā arī citu ražotāju plašs preču klāsts gan vairumtirdzniecībā, gan arī mazumtirdzniecībā.

MEDILINK klienti ir slimnīcas, poliklīnikas, aptiekas, apkārtējās vides, farmaceitiskās, izglītības un kontroles laboratorijas, ģimenes ārsti, medicīnas preču vairumtirgotāji Latvijā, veterinārās klīnikas un vairumtirgotāji, kā arī ikviens cilvēks, kurš vēlas iegādāties mūsu piedāvātās preces.

MEDILINK īrē Eiropas Savienības standartiem atbilstošas noliktavas telpas Rīgā, Višķu ielā 2 k-1. Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri ir apmācīti pārstāvēto firmu ražotnēs un servisa centros.
MEDILINK ir ieviesta un tiek uzturēta Kvalitātes vadības sistēma atbilstoši standartam LVS EN ISO 9001:2017 medicīnas un laboratorijas preču tirdzniecības un servisa jomā.

MEDILINK tiek īstenota kvalitātes politika:
“Izzinot un izprotot katra klienta, tādējādi arī gala lietotāja – pacienta, vēlmes un vajadzības, nodrošināt augstu sniegtā pakalpojuma, piegādātās preces kvalitāti un mūsdienīgu, efektīvu tehnoloģiju pieejamību ikvienam mūsu klientam”

Rekvizīti
SIA “MEDILINK”, Vienotais reģistrācijas Nr. 40003996045
PVN kods: LV40003996045
Adrese: Višķu iela 2 k-1, Rīga, LV-1063
E-pasts: medilink@medilink.lv
Tālrunis: 67840380; Fakss: 67840377
Banka: AS “Swedbank”
Kods: HABALV22
Konts: LV92 HABA 0551 0200 1925 8